DOVANA – Sveikiems ir stipriems plaukams!

4,995,49

Aprašymas

 

Papildoma informacija

DOVANA

MD-1 Šampūnas su kofeinu ir peptidais 100 ml, MD-1 Šampūnas su proteinu ir peptidais 100 ml, MD-1 Plaukų esencija su peptidų kompleksu bei proteinu 100 ml, MD-1 Plaukų intensyvi atkuriamoji priemonė su proteinu ir peptidų kompleksu 100 ml

MD-1 Šampūnas su kofeinu ir peptidais 100 ml

Šampūnas su kofeinu veikia plaukų šaknis ir skatina plaukų augimą. Šampūnas praturtintas peptidais ir proteinais, kurie turi giliai plaukus valančių savybių.

Glicerinas su kolagenu kondicionuoja ir minkština plaukus. Esantys peptidai ir kofeinas daro plaukus storesniais, skatina jų augimą.

Naudojimo būdas: šampūnu įtrinkite šlapius plaukus. Masažuokite, kol suputos. Palikite 1–2 minutėms. Kruopščiai išskalaukite vandeniu. Jei reikia, pakartokite. Jei šampūno patektų į akis, išplaukite vandeniu.
Kiekis 100ml.

MD-1 Šampūnas su proteinu ir peptidais 100 ml

Šampūnas praturtintas peptidais ir proteinais, kurie turi giliai plaukus valančių savybių.

Glicerinas su kolagenu kondicionuoja ir minkština plaukus. Peptidai su proteinu pasirūpina, kad plaukai žvilgėtų, būtų pamaitinti ir glotnūs.

Naudojimo būdas: šampūnu įtrinkite šlapius plaukus. Masažuokite, kol suputos. Palikite 1–2 minutėms. Kruopščiai išskalaukite vandeniu. Jei reikia, pakartokite. Jei šampūno patektų į akis, išplaukite vandeniu.
Kiekis 100ml.

MD-1 Plaukų esencija su peptidų kompleksu bei proteinu 100 ml

Atstatomoji plaukų esencija giliai įsiskverbia į plauką, sudrėkina bei pripildo jį reikiamomis medžiagomis. Esencijoje esantis vitaminas E bei proteinai plaukus maitina, dėl to plaukai tampa sveikesni, lengviau šukuojasi. Priemonė tinka pažeistiems, chemiškai paveiktiems plaukams atstatyti bei puoselėti.

Atstatomoji plaukų esencija giliai įsiskverbia į plauką ir jį pripildo reikiamomis medžiagomis. Apsaugo plaukus nuo priešlaikinio plaukų senėjimo, daro juos minkštus ir suteikia gražaus žvilgesio. Glicerinas palaiko plaukuose reikiamą drėgmės kiekį, jie nepraranda sveiko blizgesio ir natūralios išvaizdos. Glicerinas palengvina medžiagų prasiskverbimą į gilesnius plauko sluoksnius, tad plaukai yra drėkinami iš vidaus. Esencija prisotinta peptidais, vitaminu E bei proteinu plaukus maitina ir drėkina, dėl to plaukai tampa tvirtesni, lygesni, o plaukų galiukai mažiau šakojasi ir veliasi. Tinka visų tipų plaukams. Ši linija puikiai tiks pažeistiems, chemiškai paveiktiems plaukams atstatyti ir puoselėti.

Kiekis 100ml.

Priemonę paskirstykite ant ką tik išplautų drėgnų plaukų, palaikykite keletą minučių ir nuskalaukite.

MD-1 Plaukų intensyvi atkuriamoji priemonė su proteinu ir peptidų kompleksu 100 ml

Atkuriamoji plaukų priemonė giliai įsiskverbia į plauką ir jį pripildo reikiamomis medžiagomis. Apsaugo plaukus nuo priešlaikinio plaukų senėjimo, daro juos minkštus ir suteikia gražaus žvilgesio. Glicerinas palaiko plaukuose reikiamą drėgmės kiekį, jie nepraranda sveiko blizgesio ir natūralios išvaizdos. Glicerinas palengvina medžiagų prasiskverbimą į gilesnius plauko sluoksnius, tad plaukai yra drėkinami iš vidaus. Kondicionierius prisotintas peptidais. Plaukai tampa tvirtesni, lygesni, o plaukų galiukai mažiau šakojasi ir veliasi. Tinka visų tipų plaukams. Ši linija puikiai tiks pažeistiems, chemiškai paveiktiems plaukams atstatyti ir puoselėti.

Glicerinas kondicionuoja ir minkština plaukus. Peptidai su proteinu pasirūpina, kad plaukai žvilgėtų, būtų pamaitinti ir glotnūs. Plaukai lengviau šukuojasi. Sudėtyje esantis alyvuogių aliejus veikia kaip antioksidantas.

Kiekis 100ml.
Priemonę paskirstykite ant ką tik išplautų drėgnų plaukų, palaikykite keletą minučių ir nuskalaukite.

DOVANA - Sveikiems ir stipriems plaukams!

Į krepšelį