Antioksidantai kosmetikoje

Dar prieš keletą metų antioksidantai buvo išskirtinai senėjimo procesus stabdančios kosmetikos sudėtine dalimi. Tačiau dabar jau aišku, jog šios medžiagos padeda išspręsti įvairias odos problemas bet kuriame amžiuje.

Antioksidantai – tai medžiagos apsaugančios nuo neigiamo laisvųjų radikalų poveikio. Pastarieji pažeidžia sveikas ląsteles todėl oda sensta, blunka, sparčiau vyksta senėjimo procesai. Be to, kiekvienas antioksidantas be gebėjimo apsaugoti nuo laisvųjų radikalų ir neutralizuoti jų žalingą poveikį, dar turi ir savo unikalių savybių.


Korėjietiška kosmetika pasižymi gausiai naudojamomis aktyviosiomis medžiagomis. Populiariausi kosmetikoje naudojami antioksidantai yra vitaminai A, C, E, žalioji arbata.

Vitaminas C skatina kolageno ir elastino sintezę, drėkina bei turi šviesinanti poveikį. Vitamino C rasite Premium skaistinamajame tonike, Med B drėkinamajame serume su kolagenu bei MedB gyvybingumą tonizuojančiame serume.

Žalioji arbata ramina odą, mažina uždegimus. Žaliosios arbatos ekstrakto rasite MedB gyvybingumą tonizuojančiame serume, rankų kremuose bei detoksikuojančiose paakių pagalvėlėse.

Vitaminas A yra efektyvus kovoje su senėjimo procesais, spuogais bei odos pigmentacija, saugo nuo neigiamo UV spindulių poveikio. Šio antioksidanto rasite Dr. Some senėjimo procesus stabdančiame veido kreme bei Dr. Some senėjimo procesus stabdančiame veido serume.

Vitaminas E padeda odos ląstelėms sparčiau atsinaujinti, saugo jas nuo UV spindulių, gerina odos apsauginį sluoksnį bei tonusą. Suminkština ir sudrėkina odą, turi priešuždegiminių savybių, gerina kraujotaką. Vitamino E gausu alavijo ekstrakte.

Antioksidantai veido priežiūros priemonėse gali padėti išspręsti daugybę odos problemų, tačiau nederėtų pamiršti, jog organizmui reikia visapusiškos priežiūros, tad ir naudoti naudingas medžiagas būtina ne tik iš išorės bet ir iš vidaus. Svarbu sveikai maitintis, atsisakyti žalingų įpročių ir tuomet džiaugsitės maksimaliais rezultatais naudojant korėjietišką kosmetiką su antioksidantais.