Hialurono rūgšties nauda odai

Ne paslaptis jog hialurono rūgšties nauda yra legendinė. Tai vienas geriausiu odos drėkiklių šiuolaikinėje kosmetikoje. Tad kas yra hiarurono rūgštis ir kuo ji naudinga?

Hialurono rūgštis – tai polisacharidas kuris randamas gyvuose organizmuose, nervų sistemoje, kauluose, sąnariuose ir kitur. Odoje yra apie 50% visos organizme esančios hialurono rūgšties. Ši medžiaga organizme sintezuojama nuolat, tačiau jau nuo 25 metų jos vis mažėja.

Hialurono rūgštis pritraukia ir sulaiko vandenį ir taip suteikia elastingumo odai. Dar viena naudinga šios medžiagos savybė yra tai, jog patekusi ant epidermio paviršiaus suformuoja plėvelę, kuri neleidžia išgaruoti drėgmei ir tuo pačiu apsaugo nuo agresyvių aplinkos veiksnių.

Užtikrina sveiką drėgmės lygį, kuris suteikia „jaunatvišką“ audinių regeneracijos ritmą. O          da tampa gaivesnė ir atgauna sveiką toną, yra mažiau pažeidžiama neigiamų aplinkos veiksnių, išlyginamos raukšlės. Hialurono rūgštis yra kitų naudingų medžiagų esančių kosmetikoje laidininkas. Šis ingredientas efektyviai veikia visų tipų odą, tačiau ypač pravers sausos odos savininkėms.

Stebuklingos hialurono rūgšties kelias iki kremo indelio nebuvo toks lengvas. Hialurono rūgšties molekulės gan didelės, tad iškilo klausimas kaip padėti joms įveikti epidermio barjerą esant kremo sudėtyje. Mokslininkai išmoko suskaidyti dideles molekules ir hialurono rūgštį naudoti kosmetikoje, taip kad molekulės greičiau, lengviau ir giliau prasiskverbtų į epidermį ir pradėtų veikti. Neatsitiktinai šiandien tai vienas populiariausių kosmetikos ingredientų . Korėjietiška kosmetika taip pat pasižymi hialurono rūgšties naudojimų sudėtyje.

Prieš naudojant kosmetikos priemones su hialuronu, lengvai sudrėkinkite odą, tai padės išvengti odos išsausėjimo.  Odos paviršiuje trūkstant drėgmės hialurono rūgštis ją „ištraukią“ iš gilesnių odos sluoksnių, kas lemia priešingą poveikį- oda ne sudrėkinama, o kaip tik išsausinama.