Lakštinės veido kaukės – kodėl jas verta naudoti ir kuo jos gali būti naudingos

Odos priežiūros priemonės tobulėja sparčiai, pastebime vis naujas technologijas, ingridientus, kurios leidžia pasirūpinti veido oda dar geriau. Šį kartą apie korėjietiškas lakštines veido kaukes ir kokios naujovės yra šioje srityje.

Rašant kažkokia tema įprasta prisiminti trumpai istoriją. Apie korėjietiškas lakštines kaukes turbūt daugelis žino, kad jos kilusios yra iš Pietų Korėjos, kai norėdami pasirūpinti savo oda korėjiečiai ant veido dėdavosi medvilnės audinio skiautes įmirkytas natūraliais ekstraktais ir naminiais serumais, kad atjaunintų odą, pašalintų senėjimo požymius. Lakštinė kaukė yra vienas iš svarbiausių žingsnių Korėjos veido odos priežiūros 10 žingsnių rutinoje ir yra ryškus proveržis grožio pramonėje globaliu mastu.

Prieš naudojant korėjietiškas lakštines veido kaukes, verta pasidomėti iš kokios medžiagos jos pagamintos. Šiuo metu galima rasti lakštinių kaukių, kurios yra iš medvilnės, mikropluošto, „cupra“, „tencel“ audinių, hidrogelio, bio-celiuliozės, folijos ar anglies. Ir nors seniausiai naudojamos medvilninės lakštinės kaukės pasižymi lengvumu ir gera serumo absobcija, visgi naujų technologijų dėka naujos medžiagos pasižymi keliasdešimt ar kelis šimtus kartų geresne serumo įmirkimu, dėl ko pagerėja veikliųjų medžiagų įsisavinimas į veido odos audinius. Bio-celiuliozės lakštinės kaukės yra natūralaus pluošto, ekologiškos, be toksinų ar kitų kenksmingų medžiagų. Bimil Cosmetics lakštinės kaukės yra iš bio-celiuliozės pluošto, puikiai priglunda prie odos atkartodamos individualius veido bruožus, o tai labai svarbu, norint, kad serumas tolygiai pasiskirstytų ant veido ir kaukė būtų maksimaliai veiksminga.

Dar vienas svarbus dalykas, kurį derėtų žinoti renkantis lakštinę veido kaukę yra jūsų odos tipas ir klimatas, su kuriuo ji susiduria. Lakštinės veido kaukės yra užpiltos labai įvairiais ir skirtingais serumais, todėl svarbu atsirinkti, kuri kaukė geriausiai tinka jūsų odai. Jeigu turite sausą odą rekomenduojame rinktis lakštinę veido kaukę su alijošiaus ekstraktu ar hialuronu. Riebios odos savininkėms siūlytume lakštinę kaukę praturtintą vitaminų C arba granatų ekstraktu. Norinčioms išsaugoti odos elastingumą puikiai tiks kaukės su kolagenu ar sraigių sekretu.

Na, o prieš naudojimą nepamirškite švariai nuplauti veido ir nuvalyti toniku, kad oda efektyviau įsisavintų lakštinės kaukės serume esančias veikliąsias medžiagas. Siekiant ilgiau išliekančio poveikio, nusiėmus lakštinę kaukę įmasažuokite serumo likučius į odą bei patepkite veidą kremu.

Premium