Veido odos priežiūra po 30-ties

Korėjietiška veido priežiūros rutina plačiai žinoma pasaulyje, joje viskas apgalvota iki smulkmenų. Atkreipus dėmesį i korėjietes galima pastebėti, jog jos atrodo jaunesnės negu faktiniai skaičiai jų pasuose. Tad aptarsime kaip prižiūrėti veido odą po 30-ties į pagalbą pasitelkiant korėjietišką kosmetiką.

Pirmasis odos priežiūros etapas yra valymas. Makiažo pašalinimui puikiai tiks micelinis vanduo o veliau –  putojantis prausikilis, kuris švelniai nuvalys veido odą, paruoš ją tolimesnėms priežiūros priemonėms. Taip pat prausiklis neleis sumažėti drėgmės lygiui, kuris linkęs mažėti po 30-ties. Siūlome naudoti MedB prausiklį praturtinta deguonimi su kalamondinais ar valantį inkštirus. Priemonę paskirsčius ant drėgnos odos ir pora minučių palaikius prausiklis suputoja ir švelniai išvalo odą.

Užbaigiamasis valymo etapas yra šveitimas. Veido šveitiklio dėka oda tampa daug švelnesnė, skaistesnė ir gyvybingesnė. Vis kas dėl to, jog šveitiklis padeda pašalinti negyvas odos ląsteles ir skatina odos regeneraciją. Sulaukus 30-ties vertėtų atsisakyti šveitiklių su abrazyvinėmis dalelėmis, tam kad išvengti odos apsauginio sluoksnio pažeidimo. Korėjietiška kosmetika pasižymi priemonėmis kurios švelniai veikia veido odą, tame tarpe ir veido šveitikliai. Bimil Cosmetics asortimente rasite veido šveitiklius be abrazyvinių dalelių, o dėka celiuliozės dalelių negyvos odos ląstelės kartu su celiulioze „susisuka“ į „gumulelius“  ir taip oda nuvaloma švelniai.

Po odos valymo naudojamas tonikas. Ši priemonė giliai drėkina odą, atkuria pH balansą, padeda įsisavinti naudingas medžiagas esančias serumų bei kremų sudėtyje. Tonikas su AHA rūgštimis ir kolagenu puikiai užbaigia valymo etapą, skatins odos regeneraciją, drėkins odą.

Po 30-ties net ir pačiam veiksmingiausiam drėkinančiam kremui reikalinga veido serumo pagalba. Serumų sudėtyse veikliųjų medžiagų koncentracija žymiai didesnė negu kituose priemonėse, tad priemonė intensyviai veiks ir padės pasiekti spartesnių rezultatų. Dr. Some regeneruojantis serumas skirtas naudoti nuo 25-erių, tad puikiai tiks šiame amžiaus tarpe iki 45-erių. Šis serumas didins odos elastingumą, skatins regeneracinius procesus, mažins raukšles. Jo sudėtyje gausų vitaminų B12, A, C., B5, B3.

Korėjoje populiarios lakštinės veido kaukės kadangi juose yra didelė odai naudingų medžiagų koncentracija. Šios medžiagos lengvai prasiskverbia į gilesnius epidermio sluoksnius ir taip oda pamaitinama ląsteliniame lygmenyje.