Korėjietiška odos priežiūra pavasarį

Pavasaris siejamas su atsinaujinimu ir nauja pradžia.

Korėjietės yra įpratusios kiekvieno pavasario pradžioje peržiūrėti ir išsivalyti kosmetinę. Visos kosmetikos priemonės, kurios buvo laikomos atidarytos daugiau nei 6 mėnesius yra išmetamos, žinoma, taip pat kaip ir pasibaigusio galiojimo laiko. Ši procedūra yra atliekama dėl higieninių priežasčių – sena kosmetika, gali lemti bakterijų proveržį, užsikimšusias poras ar odos papilkėjimą. Įprastą, riebų kremą naudotą žiemos metu reikėtų pakeisti į lengvesnės tekstūros kremą, tai labai svarbu ir atsižvelgiant į tai, kad pavasarį padidėja drėgmės kiekis aplinkoje, dėl to riebesnės tekstūros priemonės nėra funkcionalios.

Labai dažnai pavasarį atrodo, kad veido spalva tapo blanki ir negyva. Taip yra dėl vitaminų trūkumo (tiek išorėje, tiek viduje) ir bendro organizmo išsekimo. Korėjiečių pavasario veido odos priežiūra apima serumų su vitaminais ir kitomis naudingomis medžiagomis naudojimą. Serumai yra labai svarbūs, nes jų užduotis taip pat yra sustiprinti kitų produktų, ypač kremų, poveikį, o korėjietiška kosmetika pasižymi naudingų ingredientų gausa.

 Korėjietės renkasi išmintingai ir pavasarį jokiu būdu nepraleidžia veido odos drėkinimo proceso. Nors atrodo, kad žiema jau baigėsi ir į drėkinimą būtų galima numoti ranka, tačiau žvarbus žiemos oras ir pastovūs temperatūros pokyčiai tarp sauso, šilto oro patalpose ir speigo lauke mūsų odai padarė daugiau žalos nei naudos. Po tokios kombinacijos oda dažniausiai būna išsausėjusi bei pagausėja sebumo išsiskyrimas, ko pasekoje gali pradėti kištis poros, atsirasti nelygumų ant odos.

Labai svarbu į savo grožio rutiną įsitraukti ir inkštirus valančias priemones ir nepamiršti toniko įtakos, kaip sakoma – geriau apsidrausti, nei gailėtis. Siekiant atstatyti odos balansą korėjietės renkasi kosmetiką su lengvomis medžiagomis (pvz. Hialurono rūgštis) bei natūraliai gamtoje randamus elementais, kurie skatintų ląstelių atsinaujinimą, regeneraciją (pvz. AHA, BHA ir PHA rūgštys).

 Pietų Korėjos moterys stengiasi užkirsti kelią ankstyviems senėjimo požymiams bei pigmentacijai, todėl atėjus pavasariui jau renkasi apsaugą nuo saulės su SPF50.