Peptidai veido priežiūros priemonėse

Peptidai yra palyginti „jaunas“, bet itin perspektyvus kosmetikos ingredientas. Atradus šį komponentą, jis iš pradžių buvo naudojamas tik medicinos reikmėms, o jau po kelių dešimtmečių juo susidomėjo grožio rinka.

Korėjietiška kosmetika su peptidais vis dažniau atsiranda lentynose kartu su veido priežiūros priemonėmis šiuolaikinių moterų namuose. Peptidai aktyviai naudojami veido prausikliuose, kaukėse, kremuose ar plaukų priežiūros priemonėse. Šiandien apžvelgsime kuo gi naudingos veido priežiūros priemonės savo sudėtyje turinčios peptidų.

Peptidai yra pagrindiniai pagalbininkai kovojant už odos jaunystę ir grožį. Peptidai kovoja tiek su pirmaisiais tiek su jau aiškiais senėjimo požymiais, bei veikia prevenciškai. Peptidai – tai baltymai sudaryti iš aminorūgščių grandinių. Paprastai tariant peptidai yra statybinė organizmo medžiaga, dalyvaujanti fioziologinių procesų reguliavime, pavyzdžiui peptidai signalizuoja odai gaminti kolageną elastiną ir hialurono rūgštį.

Peptidų sintezė kūne su amžiumi mažėja ir nuo 25-30 metų šis procesas lėtėja, todėl norint paskatinti odos procesus yra naudojama kosmetika su peptidais.

Ši veiklioji medžiaga pasižymi unikalia savybe greitai ir lengvai prasiskverbti pro raginį dermos sluoksnį. Be to peptidai atsakingi už ląstelių regeneraciją ir atsinaujinimą, skatina odos elastingumą, ramina odą, sulygina odos toną bei skaistina pigmentines dėmes.

Kada verta pradėti naudoti veido priežiūros priemones su peptidais nėra tikslaus skaičiaus, pirmiausia reikia atkreipti dėmesį į veido odos būklę. Jei pastebite pirmąsias raukšles ir elestingumo sumažėjimą tai ir parodo jog, pats laikas pradėti naudoti priemones su peptidais. Dažniausiai kosmetika su peptidais pradedama naudoti sulaukus 30-ies ar 35-erių.