Azijinė centelė – stebuklingas kosmetikos ingredientas

Esame tikri, kad visi korėjietiška kosmetika besidomintys žmonės jau girdėjo apie “Centella Asiatica” odos priežiūros priemonėse ir apie jos teigiamą poveikį odai. Tad kodėl gi šis ingredientas yra toks ypatingas.

Centella Asiatica, kitaip vadinamas Cica yra daugiametis augalas, dažniausiai augantis Azijoje. Daugelį metų jis buvo naudojamas medicinoje ir kulinarijoje, tačiau kaip ir daugelis tradicinių augalų ekstraktų, jis populiarėja kaip odos priežiūros ingredientas.

Nemažai tyrimų rodo, jog Centella Asiatica iš tiesų turi naudos odai dėl savo aktyvių junginių, įskaitant madekasozidą, kuris veikia kaip antioksidantas. Cica pasižymi stipriomis antioksidacinėmis savybėmis, kurios padeda neutralizuoti neigiamą UV spinduliuotės poveikį odai.

Cica skatina mikrocirkuliaciją, bei kolageno gamybą odoje, tad padeda kovoti su senėjimo požymiais, išlaikyti elastingą ir jaunatvišką odą. Be to šio augalo ekstraktas sumažina odos sudirgimą atkuriant odos apsauginį barjerą.

Ekstrakto sudedamosios dalys mažina paraudimą, turi raminamųjų savybių, pagreitina uždegimų gijimą,  o tai viena iš priežasčių, kodėl jis naudojamas priemonėse skirtuose jautrios odos savininkėms.

Centella Asiatica ekstrakto sudėtis turtinga amino rūgštimis, beta karotinu, riebalų rūgštimis, šie savo ruožtu aprūpina odą reikiamomis medžiagomis, bei sudrėkina šiurkščią ir sudirgusią odą.

Šis stebuklingo augalo ekstraktas tinkamas naudoti bet kuriam odos tipui.

Bimil Cosmetics rekomenduoja išbandyti šias korėjietiškos kosmetikos priemones su Centella Asiatica ekstraktu: Dr. Some raudonį mažinantį veido kremą, Dr. Some raudonį mažinantį veido serumą MEDB Cica atkuriamąjį raminamąjį rankų kremą, MD-1 Peptidais prisotintą nuplaunamą plaukų serumą.