Proteinai plaukų priežiūroje

Paskutiniu metu plaukų priežiūroje vis populiarėja proteinai. Šiais ingredientais praturtinta korėjietiška kosmetika skirta plaukų priežiūrai. Šiandien išsiaiškinsime, kuo proteinai naudingi mūsų plaukams.

Proteinai – plaukams būtina medžiaga, kadangi pats plaukas didžiąja dalimi sudarytas iš baltymų (proteinų) ir aminorūgščių. Dėl įvairių faktorių, tokių kaip netaisyklingo gyvenimo būdo, tam tikrų vaistų vartojimo, netinkamų plaukų priežiūros ar formavimo priemonių, plaukų žvyneliai pakyla, kas turi neigiamą poveikį plaukams. Plaukai tampa lūžinėjantys, neblizga, galiukai pradeda skilinėti.

Nuo visų šių bėdų plaukus apsaugos korėjietiška kosmetika su proteinais. Galima naudoti šampūnus, kondicionierius, purškiklius sudėtyje turinčius proteinų, kurie atstato plauko struktūrą. Dažniausiai plaukų priemonėse naudojami kukurūzų, kviečių ar sojos proteinai.

Proteinai iš kosmetinių priemonių patenka ne tik ant plaukų, bet ir ant galvos odos, tad teigiamai veikia dvejomis kryptimis: sukuria ploną apsauginę plėvelę, pritraukiančią drėgmę ir taip apsaugančią nuo neigiamų išorinių veiksnių. Tai pat skatina regeneracinius procesus pažeistose ląstelėse. Proteinai padaro plaukus elastingesnius, blizgančius, minkština juos, plaukai tampa stipresni ir puresni, yra skatinamas jų augimas.

Priemones praturtintas proteinais vertėtų naudoti tik jei yra pastebimas baltymų trūkumas: blankesnė spalva, lūžinėjantys plaukai ir galiukai, sausumas. Būtina turėti omenyje, jog priemonės su proteinais turi polinkį kauptis, kas laikui bėgant gali turėti atvirkštinį, neigiamą poveikį plaukams. Tam, kad išvengti neigiamų pasiekmių, derėtų tokias priemones naudoti keičiant su įprastomis plaukų priežiūros priemonėmis.

Mūsų asortimente esanti korėjietiška kosmetika su proteinais plaukams padės susidoroti su plaukų skilinėjimo, lūžinėjimo problema – šiam atvejui turime plaukų šampūnus, intensyvią atkuriamąją priemonę bei plaukų esenciją su proteinu. Daugiau korėjietiškos plaukų priežiūros produktų galite rasti mūsų elektroninėje parduotuvėje: https://bimilcosmetics.com/parduotuve/korejietiska-plauku-prieziura/