Korėjietiška odos priežiūra žiemos laikotarpiu

Žiemos laikotarpiu visų mūsų oda reikalauja papildomos priežiūros. Žiemą veido oda kenčia nuo pastovaus temperatūrų svyravimo. Būnant patalpose odą veikią sausas, šiltas oras, išėjus į lauką veikia šaltas, drėgnas oras ir vėjas. Esant staigiems temperatūros svyravimams, gali atsirasti odos dirginimas, bėrimai, pleiskanojimas ir daugybė kitų problemų, tačiau to galima išvengti tinkamai prižiūrint savo veido odą.

Korėjietiška kosmetika puikiai tinka veido odos priežiūrai šaltuoju metų laiku. Korėjietės žiemą vadovaujasi šia taisykle: ryte odos maitinimas ir apsauga, vakare drėkinimas ir maitinimas.

Žiemą labai svarbu nepažeisti apsauginio odos sluoksnio ir neišsausinti odos, todėl prausimuisi rinkitės švelnias putas, kurios efektyviai pašalina nešvarumus, tačiau nepažeidžia natūralios odos pusiausvyros. Korėjietiška kosmetika tuo puikiai pasirūpina.

Korėjietiškoje odos priežiūroje taip pat akcentuojamas yra odos šveitimas bent kartą per savaitę. Odos šveitikliai taip pat turi būti švelnaus poveikio, be didelių abrazyvinių dalelių. Korėjietės dažniausiai renkasi cheminį odos šveitimą rūgščių pagalba, arba šveitiklius, kurie pasižymi natūralia sudėtimi ir padeda pašalintoms negyvos odos ląstelėms susijungti į mažus gumulėlius tam, kad nešvarumai būtų pašalinami efektyviau.

Žiemos laikotarpiu korėjietiškoje veido priežiūros rutinoje intensyviai naudojamos drėkinančios ir maitinančios veido kaukės  – 2-3 kartus į savaitę. Korėjietiškos lakštinės kaukės – itin populiarus odos priežiūros būdas, skirtas sudrėkinti ir atgaivinti veido odą.

Nors odos drėkinimas korėjietiškoje grožio rutinoje yra labai svarbus, tačiau žiemos laikotarpiu didesnis dėmesys skiriamas odos maitinimui, todėl kremai nėra tokios lengvos tekstūros kaip vasarą, labiau tirštesni, riebesni, apsaugantys odą nuo drėgmės praradimo, skirti išsaugoti odos elastingumą. Korėjietiška kosmetika turtinga peptidais, natūraliais aliejais, antioksidantais, kolagenu, hialurono rūgštimi. Veido kremą geriausiai tepti ant odos 1 valandą ar 30 minučių prieš išeinant į lauką, kad kremas spėtų įsigerti.