Top 4 korėjietiškos kosmetikos ingredientai

Kiekvieną dieną korėjietiška kosmetika tampa vis populiaresnė ir tai nenuostabu, ji išsiskiria savo efektyvumu, natūralia bei saugia sudėtimi. Beveik bet kokioje korėjietiškoje priemonėje yra daug odai naudingų komponentų. 4 dažniausiai sutinkami ingredientai korėjietiškoje kosmetikoje yra:

Sraigių mucinas. Būtent šis ingredientas išgarsino korėjietišką kosmetiką. Sraigių mucino sudėtyje yra daugybė naudingų mikroelementų, tokių kaip: glikolio rūgštis, priklausanti AHA rūgščių grupei, padedanti odos ląstelėms atsinaujinti ir šviesinti odą. Taip pat sraigių mucine rasite alantoiną, kuris atsakingas už audinių regeneraciją, intensyviai drėkina ir ramina odą. Sraigių mucino sudėtyje yra elastinas ir kolagenas, kurie yra pagrindiniai statybiniai baltymai, kurių gausų mūsų organizme. Šie baltymai yra atsakingi už odos stangrumą ir elastingumą. Taip pat sraigių mucine gausu vitaminų, tokių kaip: A, B, E.

Hialurono rūgštis pasižymi stebuklingu gebėjimu giliai drėkinti odą, o produktai su šiuo ingredientu per trumpą laiką pelnė daugelio moterų meilę visame pasaulyje. Hialurono rūgštis yra natūralus mūsų organizmo gaminamas komponentas, kuris atlieka didžiulį vaidmenį biologiniuose procesuose. Svarbiausia ir vertingiausia jos savybė – gebėjimas surišti ir išlaikyti drėgmę. Hialurono rūgšties dėka pagreitėja odos regeneraciją ir išlyginamos raukšlės.

Korėjietiška kosmetika dažnu atveju gausiai praturtinta alaviju. Šio augalo sudėtyje yra daugiau nei 150 naudingų medžiagų – tai fermentai, vitaminai, mikroelementai. Alavijo sultyse yra natūralaus imuniteto stimuliarotiaus – acemanano. Būtent jis yra atsakingas už aukštas antibakterines ir žaizdas gydančias savybes. Dėka sudėtyje esančio lignino drėgmė patenka į gilesnius odos sluoksnius, tad produktai su alaviju turi gilų drėkinamąjį poveikį. Adenozinas yra mūsų kūne randamas nukleozidas, aprūpinantis ląsteles energija. Kosmetikoje adenozinas yra vienas progresyviausiu komponentų, kadangi intensyviai didina elastino ir kolageno sintezę, minkština ir stangrina odą, lygina raukšles. Todėl adenozinas yra vienas iš veiksmingiausių odos atjauninimo ir senėjimo procesus lėtinančių ingredientų.