Korėjietiškos kosmetikos grožio rutina

Korėjietiškos kosmetikos užuomazgos atsirado dėl poreikio apsaugoti odą nuo šalčio bei saulės spindulių poveikio. Pirmosios priemonės buvo taukai, naudojami kviečių, alavijo, ryžių, pelyno, azijinės centelės ir kitų augalų ekstraktai. Korėjietiškoje kosmetikoje daug raminantį, drėkinamąjį ir antioksidacinį poveikį turinčių augalų ekstraktų, kurie svarbūs siekiant išsaugoti skaisčią odą. Skaisti ir švytinti oda yra laikoma grožio etalonu. Korėjiečių moterų ir merginų praktikuojama grožio rutina plačiai žinoma visame pasaulyje. Norime pristatyti pagrindinius šios korėjietiškos kosmetikos rutinos žingsnius:

1. Veido odos valymas

Makiažas ir oda nuvaloma miceliniu vandeniu arba kosmetiniu pieneliu ar kitu aliejaus pagrindo valikliu.

2. Odos valymas su prausikliu

Pašalinus makiažą, seka antras odos valymo žingsnis – oda nuvaloma su prausikliu vandens pagrindu.

3. Šveitimas

Šį žingsnį nebūtina atlikti kasdien, tačiau bent pora kartų per savaitę reikėtų atlikti odos šveitimą. Jo metu yra pašalinamos negyvos odos lastelės, veido oda tampa minkštesnė, švelnesnė. Svarbu pasirinkti šveitiklį, kuris tinkamas jūsų odai, jos nedirgina.

4. Tonizavimas

Tonikas padeda sureguliuoti odos pH, atgaivina odą ir paruošia ją kitų priemonių naudojimui. Taip pat tonikas padeda pašalinti reibalų perteklių bei suteikia odai drėgmės.

5. Giluminis drėkinimas

Tai vienas iš esminių korėjietiškos odos priežiūros rutinos dalių. Giluminis drėkinimas nuramina jūsų odą ir tuo pačiu ją gydo. Giluminiam drėkinimui naudojami serumai praturtinti drėkinančiais ingredientais tuo pačiu pagreitina ląstelių atsinaujinimą.

6. Veido masažas

Lengvais pirštų sukamaisiais judesiais masažuojant veidą, suaktyvinama veido odos kraujotaka, pagerėja kosmetikos veikliųjų medžiagų įsisavinimas, veido oda tampa stangresnė, gyvybingesnė.

8. Veido kaukė

Lakštinės veido kaukės ypač popiuliarios Korėjoje, sudrėkintos įvairiomis naudingomis medžiagomis giliai sudrėkina veido odą. Rekomenduojame jomis pasilepinti bent 2-3 kartus per savaitę.

9. Paakių drėkinimas

Oda aplink akis dažniausiai pirmoji išduoda senėjimo požymius. Paakių odai skirtos priemonės yra specialiai pritaikytos jūsų paakiams ir apsaugo nuo raukšlių, tamsių ratilų ir smulkių raukšlielių aplink akis. Drėkinančios paakių pagalvėlės ramina odą po akimis ir palaiko drėgmės balansą.

10. Veido kremas

Šis korėjietiškos grožio rutinos žingsnis yra gyvybiškai svarbus norint „užrakinti“ ankstesnius žingsnius. Tai tarsi barjeras, naudojamas anksčiau panaudotiems produktams užrakinti. Jei turite riebią odą, naudokite lengvą, losjonu pagrįstą drėkinamąją priemonę. Jei oda sausa, naudokite kreminį drėkinamąjį kremą, kad oda nesudirgtų.

Kiekvieno mūsų oda yra unikali ir vienodų taisyklių kaip ją prižiūrėti nėra, tačiau galime išbandyti keletą korėjietiškos grožio rutinos žingsnių ir atsirinkti, kas geriausiai tinka ir veikia kiekvienam.

Premium