Peptidai kosmetikoje ir jų nauda

Korėjiečių odos priežiūros kosmetikos priemonėse gausu stiprių ir veiksmingų odos senėjimo požymius veikiančių ingredientų, apie kuriuos turėtų žinoti kiekvienas. Užuot pasirinkę veido odai agresyvias retinolio pagrindu pagamintas priemones, Pietų Korėjos kosmetikos kūrėjai savo produktus kuria naudodami švelnius, drėkinančius ingredientus, kurie pasižymi neįtikėtinu veiksmingumu kovojant su senėjimo požymiais. Mokslininkai ir dermatologai sutinka, kad peptidai kosmetikoje yra viena iš nedaugelio priemonių, kuri iš tikrųjų veikia ir padeda įveikti senėjimo požymius, tokius kaip smulkios linijos, raukšlelės, elastingumą praradusi, suglebusi oda. Taigi, kas yra peptidai ir kokią jų funkcija bei nauda?

Peptidai yra molekulės, sudarytos iš palyginti trumpų aminorūgščių grandinių. Atsižvelgiant į tai, kiek įtraukta aminorūgščių į peptidų formavimąsi, išskiriamos tokios peptidų rūšys: oligopeptidai, polipeptidai ir makropeptidai. Nors jie įvairiai naudojami biocheminiuose procesuose, jie dažniausiai vadinami baltymų statybiniais blokais. Odos priežiūros kontekste baltymai beveik visada reiškia kolageną – baltymą, kuris suteikia mūsų odai struktūrą. Senstant mūsų odoje esantys kolageno baltymai suyra ir prisideda prie visko – nuo raukšlių iki elastingumo stokos. Daugumos peptidų turinčių kosmetikos produktų tikslas yra padidinti kolageno kiekį, kurį gamina jūsų ląstelės, arba sumažinti jo suskaidomą kiekį, o galutinis tikslas yra lygesnė, putlesnė ir sveikesnė oda.

Bimilcosmetics siūlo korėjietišką kosmetiką su peptidais: Premium serijos serumą su perlais ir veido kremus bei Dr.Some serijos serumus praturtintus peptitais ir skatinančius regeneracijos procesus bei padedančius atstatyti odos elastingumą. Taip pat regeneruojančios paakių pagalvėlės su peptidais, kurios padės pasirūpinti ypač jautria paakių oda ir veiks prevenciškai prieš mimikos raukšlelių susidarymą aplink akis. Peptidai šiuose korėjietiškos kosmetikos produktuose suaktyvina visus odos ląstelių procesus, ląstelių dalijimąsį, dėl to sparčiai regeneruojasi oda, skatinama kolageno, elastino, glikozaminoglikanų, keratinocitų sintezė. Tai padeda mažinti ne tik raukšles, bet ir randus, ypač po aknės, traumų ar kitų uždegimų.

Populiariausi produktai

Premium